فني شو
انواع دوربین مداربسته ahd ؟

انواع دوربین مداربسته ahd

آیا هنوز هم از دوربین های آنالوگ استفاده می کنید؟ امروزه قیمت دوربین مداربسته AHD بسیار مقرون به صرفه هستند ، صرف نظر از اینکه آنها دوربین های AHD ، HDCVI ، HDTVI از سازندگان مختلف باشند ، در این مقاله ما خوشحالیم که آموزشی را به شما ارائه می دهیم که شما را برای نصب دوربین های HD آنالوگ راهنمایی می کند. این آموزش در اصل از محتوای راهنمای کاربر دوربین های تهیه شده است. لطفاً به خاطر داشته باشید که دوربین های AHD فقط با AHD DVR کار می کنند ، به همین ترتیب ، دوربین های HDCVI با HDCVI DVR و دوربین های HDTVI با HD-TVI DVR کار می کنند. همه این محصولات آنالوگ HD مبتنی بر فناوری های مختلف نمی توانند با یکدیگر سازگار باشند. اگر از یک سیستم استاندارد آنالوگ در حال ارتقا هستید ، می توانید از کابل برق / ویدئو BNC موجود استفاده کنید اما باید تجهیزات ضبط و دوربین را با تجهیزات آنالوگ HD جایگزین کنید.

مکان مناسب برای نصب دوربین مداربسته کجاست؟

برای نصب دوربین عجله نکنید. انجام بررسی برای بررسی محل نصب دوربین. قبل از نصب دوربین های خود ، انتخاب یک محل نصب مناسب نه تنها برای دید خوب ، بلکه برای سایر ملاحظات بسیار مهم است.

دوربین مداربسته ahd

وقتی سیگنال ویدئویی آنالوگ از طریق کابل کواکسیال منتقل می شود ، هرچه دوربین از DVR یا مانیتور فاصله بیشتری داشته باشد ، احتمال تخریب سیگنال بیشتر است. به طور معمول ، کابل کواکسیال سیامی محافظت شده (RG59) در مقایسه با کابل کواکسیال معمولی 75 اهم فواصل بیشتری را فراهم می کند که سیگنال قابل قبولی را در فاصله 60 متر (200 ‘) ارائه می دهد. بعلاوه ، منبع تغذیه دوربین باید هنگامی که فاصله از 200 ‘بیشتر است نزدیک دوربین باشد زیرا سطح قدرت در فواصل طولانی کاهش می یابد و در نتیجه کیفیت فیلم کاهش می یابد.

از آنجا که تداخل الکتریکی کیفیت سیگنال ویدئویی را کاهش می دهد. دوربین نباید در مکانهای نزدیک سیمهای فشار قوی یا سایر منابع تداخل الکتریکی نصب شود. برای جلوگیری از آسیب و خرابکاری ، دوربین باید بیش از 2.5 متر از ارتفاع دسترسی نصب شود.

اگرچه دوربین مداربسته مخفی در فضای باز می تواند شرایط شدید آب و هوایی را تحمل کند ، شما نباید دوربین را در جایی قرار دهید که باران یا برف مستقیماً به لنز برخورد کند و همچنین نباید دوربین را در آن قرار داد تا خورشید یا نور شدید مستقیم به لنز بتابد. دوربین شما ضد آب است ، اما آن را در آب غوطه ور نکنید. اطمینان حاصل کنید که تمام اتصالات برق و فیلم مستقیماً در معرض آب نیستند و از عناصر محافظت نمی شوند.

پنجره بازتابی ایجاد می کند که رویدادها را پنهان می کند. به همین ترتیب ، نورگیرهای مادون قرمز دوربین از شیشه منعکس شده و به لنز می تابند ، بنابراین تصویر را تخریب می کنند. بنابراین ، دوربین را پشت پنجره قرار ندهید.

 منبع https://tinyurl.com/apr7rtcz


(0) نظر
برچسب ها :دوربین مداربسته
X